Menü Kapat

Lego Beton olarak 3 temel hizmeti sunmaktayız

  • Prefabrik Lego Beton eleman satışı: Son kullanıcılara, ürünleri alıp hazır projelerine eklemek isteyenlere yahut proje desteği ile yapı kurmak isteyenlere verdiğimiz hizmettir. Lego Beton ürünlerden hangilerinden aç adet almanız gerektiğini ve ne sırayla dizmeniz gerektiğini gösteren bir proje çizimiyle beraber verdiğimiz satış hizmetidir. Bu sayede henüz satınalma aşamasında, ileride ne ile karşılaşacağınızı görmenizi ve riskleri ortadan kaldırıp minimum maliyetle yapıyı inşa etmenizi sağlıyoruz.
  • Lego Beton bayisi olmak isteyenlere marka ve patentlerimizin kiralanması: Lego Beton satmak yahut üretmek isteyen firmalara yönelik verdiğimiz bir hizmettir. Yıllık sözleşme ile üretim hakkını alabilir ve dilediğinizce üretebilirsiniz.
  • Bayilerimize Lego Beton üretmek amacıyla çelik kalıp satışı: Lego Beton bayisi olup üretmek istediğinizde ihtiyacınız olan çelik kalıpların temininde de yardımcı oluyoruz zira kalıp bu işin en önemli kısmıdır. Kusursuz ve pratik kalıplar olmaksızın asla randımanlı üretim yapma ve rekabet etme şansınız olamaz zira Lego Beton sisteminde kusursuz şekiller esastır.
Choose Your Language