Menü Kapat

LEGO BETON HAKKINDA

2018 yılında M. Onur ALKILIÇ tarafından kurulan Lego Beton, satışını yapmakta olduğu tüm ürünlerin patent ve tescilli marka sahibidir. Türkiye’de bir ilk olan Lego tipi geçme sistemin mucidi olarak inşaat sektörüne hizmet vermekteyiz. Firma merkezimiz Ankara’dadır, prefabrik üretimler Kayseri OSB’de, kalıplar ise Gebze OSB’de imal edilmektedir.

Sivil ve askeri yapılar oluşturmayı hedefleyen ürün gamımızda muhtelif yapı senaryoları için tasarlanmış yüzlerce farklı şekilde bloklar bulunmaktadır. Sivil yapılar için satılan ürünlerimiz Lego Beton olarak anılırken, askeri yapılar için tasarlanan ürünlerimiz iConcrete Blocks markası ile satılmaktadır. Askeri yapılarda anti-balistik sınıfta ve farklı şekillerde ürünler bulunmaktadır.

İhtiyacınız olan yapıya özgü proje önerimizle verdiğimiz fiyat tekliflerimize ve görüşmelere binaen size en uygun blokların temini konusunda elimizden gelen gayreti gösterdiğimize emin olabilirsiniz. Henüz teklif aşamasında, bittiğinde nasıl bir yapıyla karşılaşacağınızı üç boyutlu görsellerle sunuyor ve netleşmenize yardımcı oluyoruz. Bu sayede doğru ürünü en uygun fiyatla almanız mümkün olabiliyor.

Choose Your Language